Yhteystiedot

Täältä löydät Nuorten mielenterveysseura - Yeesi ry:n työntekijöiden yhteystiedot ja vastuualueet. Odotamme innolla yhteydenottoasi!

 

Kalle Laanterä

Kalle Laanterä

Master of the Big Picture
toiminnanjohtaja
hallinto, talous, vaikuttaminen
050 573 5380
kalle@yeesi.fi

Noora Nurminen

Noora Nurminen

Expert in Positive Action
asiantuntija
vapaaehtoistoiminta, mielenterveyden edistäminen
050 576 8474
noora@yeesi.fi
Facebook »

Erika Karstinen

Erika Karstinen

Expert in Educational Endeavours
asiantuntija
koulutukset ja oppilaitosyhteistyö, mielenterveyden edistäminen
050 560 5227
erika@yeesi.fi
Facebook »

Harri Helkiö

Harri Helkiö

Assistant of Everyday Business
järjestöassistentti
avustavat tehtävät
050 304 0774
harri@yeesi.fi
Facebook »

Ville Särkelä

Ville Särkelä

Leader of Burnout Prevention
hankepäällikkö
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8273
ville@yeesi.fi
Facebook »

Julianna Brandt

Julianna Brandt

Expert in Online Activities
asiantuntija
verkkotyö
045 783 315 46
julianna@yeesi.fi
Facebook »

Mira Oikarinen

Mira Oikarinen

Sekasin247
Tuntityöntekijä
Sekasin-chat
050 321 3667
mira@yeesi.fi
Facebook »

Lauri Ikola

Lauri Ikola

Puheenjohtaja
hallitustyöskentely
puheenjohtaja@yeesi.fi

 
Yeesi edistää nuorten mielenterveyttä nuorten omia voimavaroja vahvistamalla.

› Lue lisää meistä

 
 
Tilaa Yeesi-postia
 

Uutiskirje

Tilaa Yeesi-postia!

Yeesi-posti on uutiskirje, jolla tiedotamme ajankohtaisista asioista, saavutuksista ja hauskoista tempauksista. Tilaa kirje ja pysyt kärryillä siitä, mitä Yeesissä tapahtuu.

 
Menovinkit
 

ANNA UUSI KEHU

Yeesin Kehugeneraattori

Kehugeneraattori auttaa sinua löytämään uusia tapoja sanoa hyviä asiota toisille. Kehut ovat peräisin yeesin vapaaehtoisilta, opiskelijoilta ja Suomen Kuvalehden artikkelista.

 
 
Yeesin Oona jatkaa uusiin seikkailuihin

Blogi

Yeesin Oona jatkaa uusiin seikkailuihin

Olen ollut mukana Yeesissä kauan ja tämä yhteisö on antanut minulle niin paljon. Nyt on kuitenkin minun aikani jatkaa uusiin seikkailuihin ja kiittää kaikesta, mitä näihin vuosiin Yeesissä on mahtunut.

 
Yeesin tsemppibotti
 

Tsemppaa

Yeesin tsemppibotti

Tsemppibotti tarjoaa kannustusta sinulle sekä ideoita muiden tsemppaamiseen. Tsempit ovat peräisin eri tapahtumissa kohdatuilta nuorilta sekä nuorisoalan ammattilaisilta.

 
 

Seuraa meitä somessa

Facebook Twitter InstagramDiscord
x