Yhteystiedot

Täältä löydät Nuorten mielenterveysseura - Yeesi ry:n työntekijöiden yhteystiedot ja vastuualueet. Odotamme innolla yhteydenottoasi!

 

Sonja Raunio

Sonja Raunio

Master of the Big Picture
Vastuualue: hallinto, talous, vaikuttaminen
050 573 5380
sonja@yeesi.fi
Facebook »

Noora Nurminen

Noora Nurminen

Coordinator of Positive Action
Vastuualue: vapaaehtoistoiminta, jäsenasiat
050 576 8474
noora@yeesi.fi
Facebook »

Erika Karstinen

Erika Karstinen

Coordinator of Creative Relations
Vastuualue: oppilaitos- ja koulutustoiminta
050 560 5227
erika@yeesi.fi
Facebook »

Ville Särkelä

Ville Särkelä

Leader of Burnout Prevention
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8273
ville@yeesi.fi
Facebook »

Oona Hänninen

Oona Hänninen

Coordinator of Burnout Prevention
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8323
oona@yeesi.fi
Facebook »

Mariia Koistinen

Mariia Koistinen

The Messed up -coordinator
Vastuualue: Yeesin goes Sekasin -projekti
050 407 1874
mariia@yeesi.fi
Facebook »

Ajak Majok

Ajak Majok

Master of Memes and Influencing
Vastuualue: Viestintä ja vaikuttaminen
050 475 8335
ajak@yeesi.fi
Facebook »

Senni Moilanen

Senni Moilanen

Puheenjohtaja
Vastuualue: hallitustyöskentely
puheenjohtaja@yeesi.fi

 
Yeesi edistää nuorten mielenterveyttä nuorten omia voimavaroja vahvistamalla.

› Lue lisää meistä

 
 
Tilaa Yeesi-postia
 

Uutiskirje

Tilaa Yeesi-postia!

Yeesi-posti on uutiskirje, jolla tiedotamme ajankohtaisista asioista, saavutuksista ja hauskoista tempauksista. Tilaa kirje ja pysyt kärryillä siitä, mitä Yeesissä tapahtuu.

 
Menovinkit
 

ANNA UUSI KEHU

Yeesin Kehugeneraattori

Kehugeneraattori auttaa sinua löytämään uusia tapoja sanoa hyviä asiota toisille. Kehut ovat peräisin yeesin vapaaehotisilta, opiskelijoilta ja Suomen Kuvalehden artikkelista.

 
 
Pysähtyessäkin voi päästä eteenpäin

Blogi

Pysähtyessäkin voi päästä eteenpäin

Viimeiset pari viikkoa ovat vetäneet maton jalkojeni alta. Sen maton, jonka päällä olen seisonut ja haalinut kaiken sen, jonka alle olen arkeni ja itseni haudannut.

 
Yeesin tsemppibotti
 

Tsemppaa

Yeesin tsemppibotti

Tsemppibotti tarjoaa kannustusta sinulle sekä ideoita muiden tsemppaamiseen. Tsempit ovat peräisin eri tapahtumissa kohdatuilta nuorilta sekä nuorisoalan ammattilaisilta.

 
 

Seuraa meitä somessa

Facebook Twitter Instagram
x