Yhteystiedot

Täältä löydät Nuorten mielenterveysseura - Yeesi ry:n työntekijöiden yhteystiedot ja vastuualueet. Odotamme innolla yhteydenottoasi!

 

Sonja Raunio

Sonja Raunio

Master of the Big Picture
toiminnanjohtaja
hallinto, talous, vaikuttaminen
050 573 5380
sonja@yeesi.fi
Facebook »

Noora Nurminen

Noora Nurminen

Expert in Positive Action
asiantuntija
vapaaehtoistoiminta, mielenterveyden edistäminen
050 576 8474
noora@yeesi.fi
Facebook »

Erika Karstinen

Erika Karstinen

Expert in Educational Endeavours
asiantuntija
koulutukset ja oppilaitosyhteistyö, mielenterveyden edistäminen
050 560 5227
erika@yeesi.fi
Facebook »

Ville Särkelä

Ville Särkelä

Leader of Burnout Prevention
hankepäällikkö
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8273
ville@yeesi.fi
Facebook »

Oona Hänninen

Oona Hänninen

Expert in Burnout Prevention
asiantuntija
Jaksaa, jaksaa? -hanke, mielenterveyden edistäminen
050 475 8323
oona@yeesi.fi
Facebook »

Aino Rytkönen

Aino Rytkönen

Expert in Online Work 
asiantuntija
verkkotyö, mielenterveyden edistäminen
050 407 1874

aino@yeesi.fi
Facebook»

Harri Helkiö

Harri Helkiö

Assistant of Everyday Business
toimistoassistentti
avustavat tehtävät
050 304 0774
harri@yeesi.fi
Facebook »

Krista Kokkonen

Krista Kokkonen

The Messed up chatter
tuntityöntekijä
Yeesi goes Sekasin
050 321 3667
krista@yeesi.fi
Facebook »

Senni Moilanen

Senni Moilanen

Puheenjohtaja
hallitustyöskentely
puheenjohtaja@yeesi.fi

 
Yeesi edistää nuorten mielenterveyttä nuorten omia voimavaroja vahvistamalla.

› Lue lisää meistä

 
 
Tilaa Yeesi-postia
 

Uutiskirje

Tilaa Yeesi-postia!

Yeesi-posti on uutiskirje, jolla tiedotamme ajankohtaisista asioista, saavutuksista ja hauskoista tempauksista. Tilaa kirje ja pysyt kärryillä siitä, mitä Yeesissä tapahtuu.

 
Menovinkit
 

ANNA UUSI KEHU

Yeesin Kehugeneraattori

Kehugeneraattori auttaa sinua löytämään uusia tapoja sanoa hyviä asiota toisille. Kehut ovat peräisin yeesin vapaaehtoisilta, opiskelijoilta ja Suomen Kuvalehden artikkelista.

 
 
99 ongelmaa, mutta 100. ehdotus voikin olla ratkaisu

Blogi

99 ongelmaa, mutta 100. ehdotus voikin olla ratkaisu

Usein este nuorten kuulemiselle löytyy omasta itsestä, kirjoittaa Yeesin toiminnanjohtaja Sonja.

 
Yeesin tsemppibotti
 

Tsemppaa

Yeesin tsemppibotti

Tsemppibotti tarjoaa kannustusta sinulle sekä ideoita muiden tsemppaamiseen. Tsempit ovat peräisin eri tapahtumissa kohdatuilta nuorilta sekä nuorisoalan ammattilaisilta.

 
 

Seuraa meitä somessa

Facebook Twitter InstagramDiscord
x