Yhteystiedot

Täältä löydät Nuorten mielenterveysseura - Yeesi ry:n työntekijöiden yhteystiedot ja vastuualueet. Odotamme innolla yhteydenottoasi!

 

Sonja Raunio

Sonja Raunio

Master of the Big Picture
toiminnanjohtaja
hallinto, talous, vaikuttaminen
050 573 5380
sonja@yeesi.fi
Facebook »

Noora Nurminen

Noora Nurminen

Coordinator of Positive Action
vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
vapaaehtoistoiminta
050 576 8474
noora@yeesi.fi
Facebook »

Erika Karstinen

Erika Karstinen

Coordinator of Educational Endeavours
oppilaitos ja koulutustoiminnan koordinaattori
oppilaitos- ja koulutustoiminta
050 560 5227
erika@yeesi.fi
Facebook »

Ville Särkelä

Ville Särkelä

Leader of Burnout Prevention
hankepäällikkö
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8273
ville@yeesi.fi
Facebook »

Oona Hänninen

Oona Hänninen

Coordinator of Burnout Prevention
projektikoordinaattori
Jaksaa, jaksaa? -hanke
050 475 8323
oona@yeesi.fi
Facebook »

Mariia Koistinen

Mariia Koistinen

The Messed up -coordinator
projektikoordinaattori
Yeesi goes Sekasin -projekti
050 407 1874
mariia@yeesi.fi
Facebook »

Harri Helkiö

Harri Helkiö

Assistant of Everyday Business
toimistoassistentti
avustavat tehtävät
050 304 0774
harri@yeesi.fi
Facebook »

Senni Moilanen

Senni Moilanen

Puheenjohtaja
hallitustyöskentely
puheenjohtaja@yeesi.fi

 
Yeesi edistää nuorten mielenterveyttä nuorten omia voimavaroja vahvistamalla.

› Lue lisää meistä

 
 
Tilaa Yeesi-postia
 

Uutiskirje

Tilaa Yeesi-postia!

Yeesi-posti on uutiskirje, jolla tiedotamme ajankohtaisista asioista, saavutuksista ja hauskoista tempauksista. Tilaa kirje ja pysyt kärryillä siitä, mitä Yeesissä tapahtuu.

 
Menovinkit
 

ANNA UUSI KEHU

Yeesin Kehugeneraattori

Kehugeneraattori auttaa sinua löytämään uusia tapoja sanoa hyviä asiota toisille. Kehut ovat peräisin yeesin vapaaehtoisilta, opiskelijoilta ja Suomen Kuvalehden artikkelista.

 
 
Kansainvälisenä homo-, bi- ja transfobian vastaisena päivänä

Blogi

Kansainvälisenä homo-, bi- ja transfobian vastaisena päivänä

Vähemmistöstressi johtuu jatkuvasta muistutuksesta siitä, että minä en kuulu, minä olen erilainen. Vähemmistöstressi saa meidät pienentämään itseämme, välttelemään, piilottamaan osan identiteetistä ja pysymään hiljaa.

 
Yeesin tsemppibotti
 

Tsemppaa

Yeesin tsemppibotti

Tsemppibotti tarjoaa kannustusta sinulle sekä ideoita muiden tsemppaamiseen. Tsempit ovat peräisin eri tapahtumissa kohdatuilta nuorilta sekä nuorisoalan ammattilaisilta.

 
 

Seuraa meitä somessa

Facebook Twitter Instagram
x